Uutiset

Ohjelma & tulokset MM2020

A-LOHKO

SÖNTTI
HC LYIJYKOMPPANIA
UUDENMAAN URHOT
RS LAHTI   

                                   
B-LOHKO

AURINKOKARHUT
FC VILTTIKETJU
LOS DELFINOS
PÄRSKE

 

C-LOHKO

MOKA
K-T SÄLINKÄÄ
PANAMA COCONUTS
SB MUHIKSET

ALKUSARJA LA 12.9  (peliaika 20min)

Salibandykoulu ilmoittautuminen avattu.

MäNMKY:n Salibandykoulu on toiminut jo viisi vuotta joka torstai
Mäntsälän Lukion liikuntasalissa.

Tänä syksynä Salibandykoulun ryhminä 3.9.2019 aloittavat:

2011-2012 -2013 ja 2014-2015 syntyneiden sekaryhmät.
Uusia lapsia otetaan mukaan ryhmiin.

Salibandykoulu on ollut joka vuosi erittäin suosittu.
Ryhmät ovat täyttyneet nopeasti ja tänäkin vuonna ryhmiin otetaan 25 lasta/ryhmä

MM20 12.-13.9 (pe 11.9) Monis

Ilmoittautuminen avattu!! 

Varmista paikkasi ja ilmoittaudu mukaan!
 

 

Osalle joukkueista laitettu ennakkoon kyselyä ja tässä 
listaa, jotka ovat vahvistaneet osallistumisensa

 

MoKa
Uudenmaan Urhot
Pärske
Muhikset
K-T Sälinkää
RS Lahti
Aurinkokarhut
Los Delfinos

M1 Suomen Cup 2019

SUOMENCUP 2019 3.KIERROS

LA 28.9  Riihis Klo 17:00  NAMIKA-GRIFK   1-6 

 

 

 

14.9. Kauklahti.

M1 tekee jymypaukun ja kaataa suoraan kahdessa ottelussa kaksi 
2.div joukkuetta.

Namika - SCH 3-2
Namika - Rangers II 6-5 RL.

Juttua faces....

2019-2020

2019-2020 
 

Uusi kausi vanhat kujeet.
 

Kaikkiin ryhmiin lähtien M1 ja päättyen uuteen perustettavaan
F1-pojat (2010-11) otetaan uusia innokkaita säbääjiä mukaan. 

Namika pystyy edelleen pienellä porukalla tarjoamaan 
laadukasta valmennusta sekä toimivan ympäristön harrastaa.
 

Seuraa joukkueet/yhteystiedot ja ota yhteyttä valmentajiin.

 

 

-toimisto@manmky.net-

M1 vapaat harjoitukset.

Tiistai 14.5 Riihenmäen koulu klo 1930-21.

Vapaat harjoitukset kaikille halukkaille jos pelaaminen/harjoittelu 
kiinnostaa Namika M1 ( 3div.).

toimisto@manmky.net

MM2019 LOPPUTULOKSET

Kiitoksia taas kaikille!  Suluissa viime vuoden sijoitus.

Namika vuosikokous

MäNMKY ry:n vuosikokous Ma 29.4 
Wanha seurakuntatalo klo 19:00. 

MM2019 26.-28.4 Moniksella.

 

MM2019

Lohkoarvonta suoritettu.

Lohkojako alla ja otteluohjelma mm-turnaus välilehdellä.
Pari muutosta tuli vielä viime hetkellä B ja D-lohkoon.
 

A (pe ilta)
NMBOTBAC
Team Hillomunkki
Menetetyt Tapaukset
OKA
Martin Sudet

B
Pärske
Uudenmaan Urhot
K-T Sälinkää
SB Muhikset
Solar Bears

C
Zaibu
Ryttylän Visa
GaLa
RS Lahti
MoKa

D
Team Shotti
AJO
NUPA
Maaliruiskut
Namika D

 

Kausi-info 18-19

M1 3div.  Riihis ti 1930 & to 2000
M2 6.div  Monis pe 1930 & su 1830
M3 6.div  Monis pe 1930 & su 1830

D1-Pojat 2005-06 Riihis ti 1800 & Monis pe 1630
E2-Pojat 2008 Riihis ti 1700 & Monis pe 1800
F1-pojat 2009-10 Riihis ti 1700 & To lukio 1900
Salibandykoulu to lukio 17-19
Tyttösäbä Monis su 1730

Uusia otetaan jatkuvasti mukaan.
Tiedustelut:  toimisto@manmky.net

Sivut